חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים עם בריכה פרטית לזוגות

דף הבית >> מאמרים >> צימרים עם בריכה פרטית לזוגות

צימרים עם בריכה פרטית לזוגות שמגיע להם יותר

אנחנו עובדים יותר שעות מאי פעם, נקרעים בין כל המטלות היומיומיות לבין הצורך שלנו בקצת פרטיות, מגיעים הביתה מותשים וצונחים על המיטה באפיסת כוחות. בסופו של דבר כשאנחנו סוף כל סוף יוצאים לחופשה, אנחנו צריכים לחלוק את מתחם הצימרים עם משפחות ברוכות ילדים ומוותרים על טבילה בבריכה כיוון שלא מתחשק לנו לחטוף מתזים של מים או להיאבק על המרחב הפרטי שלנו. ואיפה נמצאת הרומנטיקה בכל הסיפור הזה? הפתרונות לאלוהים. החדשות הטובות הן שכיום ישנה דרך לצאת לחופשה אמיתית שכוללת מינימום של חיכוך עם אוכלוסיית הנופשים במקום. קוראים לזה צימרים עם בריכה פרטית לזוגות וזה נחשב לדבר הבא בתחום האירוח הישראלי.

כן, קראתם נכון!

אמנם היום מדובר על מעט מאוד צימרים ברחבי הארץ, אבל אין לנו ספק שמדובר על הדבר הבא בתחום. כיום כשיוצאים לחופשה, השאיפה המרכזית של הנופשים היא לזכות בשקט ולהגיע למצב של מנוחה אמיתית בחיק האהבה. עם זאת, כשמדובר על חופשה במתחם של צימרים או בכפר נופש, מדובר על משימה בלתי אפשרית. הצימרים המודרניים לרוב חולקים מרחב ציבורי עם צימרים נוספים ואין באמת סיכוי להשיג בהם שלווה או פרטיות. בלילה קשה להירדם כי ברחבי המתחם חוגגת חבורת צעירים את השחרור מצה"ל ובבוקר אי אפשר לישון כי הילדים מהצימר הסמוך מחליטים להשכים קום ולהשתולל על הדשא, בבריכה אי אפשר לטבול מחמת הצפיפות ובסופו של דבר הרומנטיקה נדחקת אי שם לפינה. בדיוק בנקודה הזו נכנסים לתמונה צימרים עם בריכה פרטית לזוגות. מדובר על צימרים בדרגת אבזור גבוהה ביותר ומעבר לכך, בדרגת ניתוק אולטימטיבית. למעשה מדובר על הדרך היחידה ליהנות מחופשה אמיתית כהלכתה בימינו.

עם שמפנייה ביד וכוכבים בשמיים

אם התיאור שלעיל נשמע לכם מוכר, הרשו לנו לתאר לכם תסריט אחר לגמרי. דמיינו שאתם נוסעים על שביל עפר שמוביל לצימר המרשים ביותר שיצא לכם לבקר בו אי פעם. זהו צימר רומנטי עם בריכה פרטית שלא חולק מרחב ציבורי עם אף צימר נוסף. הבריכה הפרטית שלו מוסתרת מעין וניתן לבלות בה שעות ארוכות כיוון שהמים בה מגיעים לטמפרטורה של ארבעים מעלות במשך כל ימות השנה. בבוקר הנוף הנשקף מהחלון שוטף את העיניים ולעת ערב ניתן לצפות בסרט בעזרת המקרן המשוכלל שמותקן בחדר. את קולות הילדים הרועשים מחליפים קולות המדבר ואת ההמולה מחליפה הרומנטיקה. נשמע מושלם מכדי להיות אמת? ובכן, זה מסביר לנו רק דבר אחד – שעל הצימרים של בני הזוג סרגוסטי עוד לא שמעתם...

גן העדן המדברי של אבי ויערה

אבי ויערה סרגוסטי הקימו את חוות נחל הרועה לפני כעשור ברמת הנגב באזור שדה בוקר. במקום ישנם זוג צימרים עם בריכה מחוממת, מרפסת ממנה נשקף נוף שלא נגמר, ג'קוזי רחב ידיים והמון פרטיות. החדרים נבנו מאבנים מקומיות ומשתלבים בסביבה שלהם באופן הטבעי והזורם ביותר. בני הזוג מטפחים גם עדר צאן ומייצרים גבינות איכותיות מהן תוכלו ליהנות בארוחת הבוקר העשירה שיגישו לכם לחדר. לעת ערב תוכלו לצאת למרפסת וליהנות מארוחה בשרית מושלמת או פשוט לצאת לטיול רגלי קצר במדבר הקסום. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אבי ויערה סרגוסטי לקבלת פרטים נוספים או לתיאום ביקור במקום כיוון שיש לנו הרגשה שאתם יודעים שמגיע לכם יותר.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים