חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים מפוארים לזוגות

דף הבית >> מאמרים >> צימרים מפוארים לזוגות

צימרים מפוארים לזוגות שלא מאמינים בפשרות

במהלך החיים אנחנו נאלצים לעשות לא מעט פשרות. לא תמיד אנחנו עובדים בעבודת החלומות שלנו ולא תמיד אנחנו חיים את החיים בדיוק כמו שהיינו שמחים לחיות אותם. עם זאת, ישנם לא מעט דברים בחיים שבהם המשמעות של עשיית פשרה היא לעשות טעות. דוגמא טובה לכך היא היציאה לחופשה. כאשר יוצאים לחופשה מפנקת, אפשר לעשות המון דברים, אבל הדבר האחרון שצריך לעשות הוא פשרות. אם שקט, שלווה, רומנטיקה ואיכות חיים זה מה שאתם מחפשים, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון – בני הזוג אבי ויערה סרגוסטי, הבעלים של חוות הבודדים נחל הרועה מפעלים שתי יחידות אירוח מהמובילות בתחומן שמהוות כל אחת בפני עצמה גן עדן מדברי וקסום שנקראות בשמות המתבקשים "גפן" ו"תאנה".

הי דרומה

לרוב כשאנחנו חושבים על צימרים, אנחנו מדמיינים את אותן בקתות נופש שפועלות במתחם צימרים כלשהו ברחבי הגליל העליון, הגולן או הגליל המערבי. עם זאת, רבים לא מודעים לכך אבל ישנם גם לא מעט צימרים מפוארים לזוגות שפועלים בדרום הארץ. השקט המדברי, האווירה הקסומה ששוררת בצהוב צהוב הזה והצלילים שרק המדבר יכול להשמיע מהווים קרקע פורייה לנופש רומנטי במיוחד וזו הסיבה לכך שישנם לא מעט צימרים לזוגות בלבד שפועלים היום בנגב. ואם בצלילי מדבר, בבידוד מוחלט ובהזדמנות לחוות חופשה רומנטית אמיתית חשקה נפשכם, זה הזמן להכיר את בני הזוג אבי ויערה סרגוסטי שמפעילים את חוות נחל הרועה ברמת הנגב.

משפחות וחבורות – אאוט, צימרים לזוגות – אין

בני הזוג אבי ויערה סרגוסטי זיהו את הביקוש הגדול לצימרים מבודדים ופעלו בהתאם. בחוות הבודדים שהם מנהלים ביד רמה ממוקמים שני צימרים לזוגות המבודדים זה מזה אך מחוברים עמוק למדבר. הצימרים נבנו מחומרי בנייה טבעיים ומתמזגים בסביבתם הטבעית בצורה מושלמת. בכל צימר ישנו חלון ענק שממנו ניתן להשקיף על הנוף אך במידה ותרצו להתנתק באמת, אתם יותר ממוזמנים לשקוע בג'קוזי רחב הידיים, להקרין סרט בעזרת המקרן המקצועי על מסך ענק ולשכוח מהעולם. בני הזוג אבי ויערה מטפחים במסירות בנוסף לצימרים גם עדר צאן ומהחלב שלהם מייצרים מגוון רחב של גבינות משובחות. את הגבינות האקסקלוסיביות תוכלו לטעום בארוחת הבוקר ובמידה ותרצו, תוכלו ליהנות גם מארוחה בשרית איכותית ביותר שתוגש לכם לעת ערב למרפסת הצופה אל הנוף המדברי.

הצימרים של משפחת סרגוסטי הם צימרים מפוארים לזוגות ולפיכך אין סיכוי שהשכם בבוקר תתעוררו לקול צהלות הילדים של המשפחה שמתארחת בצימר הסמוך ובלילה, כשתחזיקו כוסית שמפנייה ותטבלו בבריכה המחוממת הפרטית שלכם, לא תשמעו דבר זולת רחשי המדבר הנעימים. כמו כן גם לא תראו דבר זולת את פניו או פניה של אהבת חייכם ואת מיליוני הכוכבים שבשמיים. אז אם כבר אחז בכם כבר החשק להיכנס לרכב ולהפנות אותו לכיוון דרום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אבי ויערה סרגוסטי לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד לחופשה המושלמת, הרומנטית והיוקרתית הבאה שלכם.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים