חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים מבודדים עם בריכה

דף הבית >> מאמרים >> צימרים מבודדים עם בריכה

צימרים מבודדים עם בריכה, לשקט המושלם

האם אתם זוכרים את הימים בהם כל מה שהיינו צריכים כדי ליהנות מחופשה אקסקלוסיבית היה צימר ותו לא? בשנות התשעים אף אחד לא שמע על ג'קוזי פרטי, אף אחד לא חלם על ארוחת בוקר מפנקת ועשירה כחלק מהשירות הכולל ועל צימרים מבודדים איש עוד לא חלם. עם זאת, כתוצאה מהביקוש הרב לפרטיות ולאינטימיות, החלו לצוץ אט אט מספר צימרים אקסקלוסיביים שמספקים לאורחים שלהם את מה שאנחנו באמת מחפשים כשאנחנו יוצאים לחופשה – קצת שקט והרבה לבד. מדובר על צימרים מבודדים עם בריכה – הלהיט החדש שכבש בסערה את לב הקהל הישראלי.

הצורך באינטימיות בעידן המודרני

מחקרים עדכניים מראים כי בעידן המודרני אנחנו סובלים מחוסר זמן פנוי יותר מבכל תקופה אחרת במהלך ההיסטוריה האנושית. שעות העבודה הארוכות, מגוון המשימות היומיומיות והחיבור הבלתי פוסק לאי מיילים, להודעות ולפייסבוק, הובילו לכך שהזמן שנותר לנו לתחזוק הזוגיות הולך ופוחת. זו הסיבה בגינה אחוזי הגירושין מאמירים משנה לשנה וזו גם הסיבה שכשאנחנו יוצאים לחופשה כל מה שאנחנו רוצים זה להיות ביחד ולהתנתק מהבלי העולם היומיומיים. עם זאת, רוב הצימרים הסטנדרטיים לא באמת מאפשרים לנו להתייחד כי רובם פועלים במתכונת של מתחמי צימרים המוניים בהם המרחבים הציבוריים משותפים וכמובן שהדבר נכון גם לגבי הבריכה. כתוצאה מכל זה כיום צימרים מבודדים עם בריכה נחשבים לסטנדרט הגבוה ביותר בתחום האירוח.

הי דרומה למדבר

כשמדברים על ניתוק ועל שקט, אי אפשר שלא להזכיר את המדבר וכשמדברים על צימרים עם בריכה פרטית לזוגות לא ניתן שלא להזכיר את "גפן" ו"תאנה", הצימרים האקסקלוסיביים של יערה ואבי סרגוסטי שממוקמים בחוות נחל הרועה הדרומית שהוקמה לפני כעשור ברמת הנגב. אנחנו מזמינים אתכם לשכוח את כל מה שידעתם על הצימרים הישראליים ולהכיר רמה אחרת של ניתוק ובידוד. מדובר על צימרים עם בריכה מחוממת בה המים מגיעים לטמפרטורה של ארבעים מעלות צלזיוס במהלך כל ימות השנה. בבריכה ניתן לטבול לעת ערב, להחזיק ביד אחת כוס שמפנייה וביד השנייה את מי שאתם אוהבים, להביט לשמיים זרועי הכוכבים ולא לחשוש מהשפרצות מים של ילדים סוררים. הצימרים של בני הזוג סרגוסטי מציעים לאורחיהם את חווית הניתוק והשלווה האולטימטיבית מצד אחד ואת חווית החיבור לטבע מצד שני. בכל חדר ישנו חלון ענק שמשקיף על הנוף המדברי ומרפסת נעימה שמתחילה בחדר ומסתיימת באופק המדברי. נשמע כמו חלום? ובכן, האמת היא שזה לא רחוק כל כך רחוק מזה, מדובר על חלום שהגשימו בני הזוג סרגוסטי שפעם אחר פעם מגשימים חלום לאורחים שלהם.

אז אם אתם רוצים להתרשם בעצמכם מהמקום המיוחד הזה ולהיכנס לאווירה המדברית הנכספת, אתם מוזמנים לגלוש לגלריית התמונות באתר הבית של חוות נחל הרועה ובמידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על המקום או לתאם ביקור, אתם מוזמנים ליצור קשר עם יערה ואבי ולהתחיל לתכנן את החופשה הרומנטית והשקטה הבאה שלכם עוד היום.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים