חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים לזוגות עם בריכה מחוממת

דף הבית >> מאמרים >> צימרים לזוגות עם בריכה מחוממת

קבלו את הלהיט החדש: צימרים לזוגות עם בריכה מחוממת

למרות שנדמה לפעמים שכבר לא פשוט להפתיע את קהל הנופשים הישראלי, בכל זאת בכל פעם מחדש מגיעים יזמים יצירתיים במיוחד שמצליחים להעלות את הרף בעוד כמה סנטימטרים ולהביא לעולם חידוש מעניין ואטרקטיבי בתחום התיירות. אם אתם מעוניינים לבלות חופשה רומנטית במיוחד וקצתם בכפרי הנופש ובמתחמי הצימרים הסטנדרטיים שהשתלטו על כל חלקה טובה בישראל, זה הזמן להכיר את הלהיט החדש בתחום התיירות הישראלית – צימרים לזוגות עם בריכה מחוממת.

מה הם בדיוק צימרים לזוגות?

לפני שניגע ברעיון שעומד מאחורי צימרים לזוגות עם בריכה מחוממת, היינו מעוניינים להתעכב על המשמעות של הצימרים הזוגיים. ובכן, כיום רוב הצימרים מיועדים למשפחות עם ילדים או לקבוצות. זו הסיבה שבגללה לא פשוט לתפוס קצת שקט כאשר יוצאים לחופשה בארץ. השכם בבוקר כבר מתעוררים לקול צהלות הילדים מהצימר הסמוך ומאוחר בלילה מתקשים להירדם או ליהנות זה מחברתה של זו כיוון שהחיילים המשוחררים מהצימר שממול עסוקים בחגיגה שמחה מלווה בכמויות מרשימות של אלכוהול. כתוצאה מהביקוש הרב, באו לעולם צימרים שמיועדים באופן ספציפי לזוגות ולזוגות בלבד. למתחמי הצימרים האלו הכניסה למשפחות או לקבוצות אסורה וכך ניתן ליהנות מקצת שלווה זוגית, מאינטימיות וכמובן שגם מלא מעט רומנטיקה. עם זאת, התיאבון הישראלי המפורסם לפינוק אמיתי לא יודע שובע ולכן השלב הבא שהתבקש באופן טבעי היה הקמה של צימרים לזוגות עם בריכה מחוממת.

על מה בדיוק מדובר?

זה נכון שישנם לא מעט צימרים עם בריכה מחוממת ברחבי הארץ שמאפשרים לנופשים ליהנות מטבילה מרעננת במשך כל ימות השנה ללא תלות במזג האוויר, אבל אנחנו מתכוונים לצימרים שמיועדים לזוגות שבהם הבריכה היא פרטית, מוסתרת מעין ומבודדת. כן, קראתם נכון – כיום ניתן ליהנות מרחצה לילית רומנטית וסקסית או מטבילת בוקר מרעננת כשבבריכה אין איש זולתכם וזולת האהבה של חייכם. נשמע מושלם? אנחנו מסכימים אתכם. נשמע כמו חלום? נסו להגיד את זה לאלו שכבר זכו להתארח בצימרים הקסומים של משפחת סרגוסטי בחוות נחל הרועה.

להפוך חלום למציאות

בני הזוג אבי ויערה סרגוסטי מפעילים שני צימרים בדרום עם בריכה מחוממת בחוות הבודדים שהקימו באזור שדה בוקר ברמת הנגב. הצימרים האקסקלוסיביים מצוידים כל אחד בבריכה פרטית בה המים נמצאים בטמפרטורה של כארבעים מעלות ומעבר לזה, הצימרים מבודדים לחלוטין זה מזה כך שאין סיכוי להתחכך בזוג שמתארח בצימר הנוסף במתחם. בני הזוג סרגוסטי מטפחים בחווה עדר צאן ומייצרים גבינות משובחות מהן תוכלו ליהנות בארוחת הבוקר שמוגשת לאורחים. כמו כן תוכלו ליהנות מארוחת ערב בשרית עשירה, ממקרן סרטים משוכלל ומשפע של פינוקים רומנטיים במיוחד. אם אתם רוצים לשמוע פרטים נוספים או להזדרז ולהזמין מקום בחווה, זה הזמן ליצור קשר עם בני הזוג סרגוסטי ויפה שעה אחת קודם. שתהיה לכם חופשה מדברית רומנטית ביותר.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים