חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים לזוגות בלבד

דף הבית >> צימרים לזוגות בלבד

צימרים לזוגות בלבד, הטרנד בלוהט ביותר בתחום התיירות בישראל

אם גם אתם רוצים לצאת לחופשה מפנקת אבל נמאס לכם כבר מכל אותם זאטוטים שמתחילים להרעיש השכם בבוקר, זה הזמן להכיר את הטרנד החם ביותר בתחום התיירות בישראל – צימרים לזוגות בלבד. כמובן שילדים זה שמחה וכמובן שהילדים שלנו הם העתיד שלנו, אבל אם רוצים לצאת לחופשה כדי לנקות את הראש, כדי לישון סוף סוף כמו שצריך וכדי להתנתק באמת מחיי היומיום, רק צימרים שמיועדים לזוגות יכולים להתאים ולספק את הסחורה על הצד הטוב ביותר.

למה הצימרים המודרניים פשוט לא מספיקים?

הצימרים הישראליים החלו לצוץ בצפון הארץ בתחילת שנות התשעים כיוזמה מבורכת של מספר משפחות שבמשך שנים התפרנסו באופן בלעדי מגידולים חקלאיים. אותן משפחות החליטו לפתוח את ביתן ולהציע למטיילים הרבים שגודשים את צפון הארץ מדי שנה אפשרויות לינה בסיסיות. ברבות השנים ההצלחה של אותן משפחות בתחום האירוח עשתה לה כנפיים ותוך עשור וחצי יותר ויותר משפחות זנחו לחלוטין את תחום החקלאות והחלו להתפרנס באופן בלעדי מתחום האירוח. בסופו של דבר נוצר מצב שבו בעלי הצימרים ראו כי טוב ואלפי יחידות נופש הוקמו בכל מרחבי הצפון והדרום. לרוע המזל, עם האוכל בא התיאבון ויחידות אירוח רבות פועלות כיום כחלק מקומפלקס מורכב של יחידות אירוח. המשמעות היא שאת הבריכה של הצימרים צריך לחלוק עם משפחות רבות ושאת המרחב הציבורי של הצימרים צריך לחלוק עם האורחים האחרים במקום. הפרטיות הנכספת כבר לא נמצאת בכל אותם צימרים ומהשקט ומניקוי הראש ניתן להיפרד לשלום כיוון שגם הם לא יימצאו שם.

הפתרון המושלם לפרטיות ולשקט נפשי

כתוצאה מהביקוש הרב לצימרים מיוחדים שמספקים לנופשים בהם פרטיות ושקט, החל להתפתח בישראל טרנד חדש ולוהט - צימרים לזוגות. צימרים לזוגות בלבד כשמם כן הם – מיועדים אך ורק עבור זוגות. בעלי הצימרים האלו מבהירים בצורה שלא משתמעת לשתי פנים כי ילדים ומשפחות נמצאים מחוץ לתחום. הגדילו לעשות מספר בעלי צימרים שהחליטו לקחת את הרעיון צעד אחד קדימה ובמקום לפתוח את שערי העסק שלהם בפני זוגות רבים ככל האפשר, החליטו להתמקד ביחידת אירוח אחת או שתיים וכך לאפשר לכל זוג את המרחב האישי והפרטי שלו. ההמלצה שלנו לאלו מבינכם שרוצים לתפוס שלווה וליהנות משקט אמיתי זה עם זו, היא להתעניין באותם צימרים בדרום לזוגות שבהם משתלב השקט המדברי בחוויית החופש האולטימטיבית. ואם כבר בצימרים דרומיים עסקינן, זה הזמן להכיר את "גפן" ו"תאנה", הסוויטות המיוחדות שהקימו בני הזוג סרגוסטי ברמת הנגב.

על איכות, שלווה ופרטיות

באזור שדה בוקר, ברמת הנגב, הקימו בני הזוג אבי ויערה סרגוסטי שתי יחידות אירוח שמתאימות לאירוח של זוגות בלבד. הנוף המדבר הנשקף מהחלון הגדול שבחזית כל יחידה והבריכות הפרטיות שצמודות לכל צימר ומאפשרות הפרדה מוחלטת בין הזוגות הנופשים הפכו את הצימרים האקסקלוסיביים לשם דבר בענף. אתם מוזמנים ליצור קשר עם בני הזוג החביבים והאדיבים ולקבל פרטים נוספים על חוויית אירוח מדברית אמיתית בלי ילדים ובלי משפחות, רק בחברת האדם שאתם אוהבים יותר מכול.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים