חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית

דף הבית >> צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית

צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית – אין יותר מושלם מזה

כשיוצאים לחופשה למעשה לוקחים הפסקה קצרה ממרוץ החיים המטורף ונושמים עמוק. זו הסיבה בגינה בעלי הצימרים בישראל עושים כל שביכולתם כדי לייצר עבור האורחים שלהם מעין בועה קטנה של נופש שבה ימצאו את כל מבוקשם וזו הסיבה בגינה כיום טיול יכול להתחיל בדלת הצימר ולהסתיים בסילוני הג'קוזי. תיירות הפנים הישראלית נשענת במידה רבה לא רק על ניתוק מחיי היומיום אלא גם על ניתוק מהמציאות וזהו ההסבר הטוב ביותר ללהיט החדש שכבש את ליבם של הנופשים הישראליים – צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית.

נעים להכיר, משפחת סרגוסטי והצימרים המופלאים שלה

אם אתם רגילים לשכור צימר רק כדי שיהיה לכם מקום להניח בו את הראש בסוף היום הארוך של הטיולים, אז אולי צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית הם לא בדיוק כוס התה שלכם, אבל אם אתם מאמינים שהצימר הוא לב העניין ושאם הוא באמת טוב אז אין יותר מדי סיבות לצאת החוצה, הרי שאנחנו שמחים להכיר לכם את הצימרים המופלאים של אבי ויערה סרגוסטי. בני הזוג סרגוסטי הקימו את חוות נחל הרועה שברמת הנגב לפני עשור בדיוק, אי שם בשנת 2004 ובתחילת דרכם במקום התמקדו בטיפוח של עדר עיזים ובהכנת גבינות. את אותן הגבינות המשובחות תוכלו להכיר מקרוב בארוחת הבוקר לו תבחרו בצימרים היוקרתיים שלהם בחופשה הבאה שלכם. מאז שהקימו את החווה הספיקו בני הזוג להקים שתי יחידות אירוח שעונות לשמות "גפן" ו"תאנה" ורשימת ההמתנה לאירוח המושלם ביותר בארץ הולכת ומתארכת משנה לשנה.

אין יותר רומנטי מזה

כל מי שכבר ביקר בצימרים של בני הזוג סרגוסטי באזור שדה בוקר יכול להעיד כי מדובר על חוויה מיוחדת במינה ואפילו הנסיעה עצמה בשבילי העפר שמובילים לצימרים מבשרת לנוסעים כי זו הולכת להיות חופשה רומנטית בצורה בלתי רגילה. שתי היחידות במקום נפרדות לחלוטין זו מזו ולצורך הבנייה שלהן נעשה שימוש בחומרים מקומיים בלבד כמיטב המסורת של הגישה האקו אדריכלית. בנוסף לכך, צימרים יוקרתיים עם בריכה מחוממת מאפשרים לכם ליהנות זה מחברתה של זו כמו שאף מתכונת אחרת של צימרים לא מאפשרת. המשמעות של צימרים יוקרתיים עם בריכה אישית בכל חדר היא שחיית בוקר מרעננת, טבילה של אחר צהריים ורחצת לילה זוגית כשביד אחת כוסית שמפניה וביד השנייה האדם האהוב עליכם יותר מכול. בנוסף לכך מדובר על צימרים עם מרפסת שיש לה התחלה אבל אין לה סוף, שמצוידים בג'קוזי זוגי רחב ידיים וכמובן שגם בשפע של הפתעות ופינוקים נלווים.

הקץ להפרעות

בסופו של דבר כשאנחנו יוצאים לנופש אנחנו רוצים מעט שקט ושלווה. אחת הבעיות הרציניות בצימרים המודרניים הסטנדרטיים היא שלהגיע למצב של שקט ושלווה היא משימה בלתי אפשרית. רוב הצימרים המודרניים ממוקמים במתחם צימרים שחולקים מרחבים ציבוריים משותפים ואפילו בריכה משותפת רחמנא ליצלן. אם אתם מעוניינים ליהנות באמת מחופשה רומנטית זוגית ויוקרתית, להתנתק מחיי היומיום כמו שצריך ולחזור לשגרה עם כוחות מחודשים ומצברים טעונים למקסימום, זה הזמן ליצור קשר עם בני הזוג סרגוסטי ולהתחיל לתכנן את החופשה המושלמת הבאה שלכם.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים