חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים יוקרתיים ומבודדים

דף הבית >> מאמרים >> צימרים יוקרתיים ומבודדים

צימרים יוקרתיים ומבודדים לאלו שבאמת רוצים לקחת חופש מהכול

כשאתם יוצאים לחופש, כל מה שאתם מבקשים זה קצת שקט, קצת ניתוק מחיי היומיום וקצת לבד. על פניו מדובר על בקשה פשוטה ומובנת מאליה, אבל האמת היא שכשאתם מגיעים לרוב למתחם הצימרים אתם מגלים שאולי הצלחתם להתנתק מהשגרה, אבל לא באמת מצאתם את השקט ולא באמת הצלחתם להיות לבד. רק צימרים יוקרתיים ומבודדים יכולים לסייע לכם למצוא את שחשקה בו נפשכם וכשמדברים על בידוד, אי אשר שלא לדבר על המדבר ועל הצימרים המופלאים של בני הזוג יערב ואבי סרגוסטי שממוקמים בחוות נחל הרועה שברמת הנגב.

אפשר קצת שקט בבקשה?

לא תמיד התמונה שמצטיירת לנו בראש בנוגע לחוויה שאנחנו עומדים לעבור היא אכן התמונה שאנחנו מגלים בפועל בסופו של דבר והדבר נכון במיוחד לגבי הצימרים הישראליים המודרניים. אתם ודאי מכירים את הפרסומים שמקדמים את הצימרים בימינו שמבטיחים לנו שקט, בידוד, שלווה, הזדמנות למנוחה מפנקת של ממש, אבזור ברמה בינלאומית, ג'קוזי רחב ידיים ומיטה נוחה. לרוע המזל כמו שאנחנו בטוחים שיצא לכם להבין וללמוד מקרוב, לפעמים גודל האכזבות כגודל הציפיות כיוון שהג'קוזי קטן ואינו מספיק לשני אנשים בוגרים והמיטה רחוקה מלהיות מפנקת. על שקט אין בכלל מה לדבר כיוון שסמוך לצימרים שלכם ממוקמים עוד צימרים רבים שבהם משפחות עם ילדים שפשוט אוהבים לקום בבוקר, חבורות של חיילים הוללים, זוגות נוספים שנהנים לשמוע מוזיקה בקולי קולות ועוד. אז איך אפשר בכל זאת לתפוס קצת שלווה וקצת לבד בחופשה? ובכן, טוב ששאלתם כי בדיוק על זה רצינו לדבר אתכם.

נעים להכיר, אבי ויערה

אבי ויערה סרגוסטי הם בני זוג שהחליטו להפריח את השממה והקימו במסגרת פרויקט דרך היין את חוות נחל הרועה באזור שדה בוקר. בני הזוג המוכשרים הקימו את החווה החקלאית שלהם במו ידיהם ובה תוכלו למצוא עדר צאן לתפארת ושני צימרים יוקרתיים לזוגות בלבד ועל השלווה הנכספת אפשר ללמוד כבר מהשמות שהעניקו לצימרים שלהם: "גפן" ו"תאנה". אז למה אנחנו מתכוונים במילה יוקרתיים? ובכן, רק כדי לסבר את האוזן נכתוב כי בכל צימר ישנה בריכה פרטית מחוממת ומבודדת שפשוט מזמינה שחייה לילית רומנטית, ג'קוזי רחב ידיים, מקרן להקרנת סרטים ואפילו מרפסת שמתחילה בחדר, אבל לא באמת נגמרת. מהחלון הגדול שממוקם בכל חדר ניתן לשאוף עמוק עמוק לריאות את הנוף המדברי הצחיח ובאוזניים נקלטים אך ורק צלילי מדבר אותנטיים וכמובן שלא צלילי ילדים רעשניים. נשמע מושלם? אנחנו לא מתפלאים, כי זה בדיוק הכיוון שאליו מכוונים בני הזוג היצירתיים והחרוצים – שלמות, ושום דבר פחות מזה.

אז במידה ואתם נמצאים עכשיו בחיפושים שלכם אחרי צימרים יוקרתיים ומבודדים שלא פועלים במתכונת של כפר נופש, צימרים יוקרתיים באמת שלא רק מבטיחים אלא גם מקיימים ובענק, זה הזמן ליצור קשר עם בני הזוג סרגוסטי לקבלת פרטים נוספים או לתיאום ביקור באזור.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים