חוות נחל הרועה
border
border תמונת רקע border

צימרים יוקרתיים בדרום

דף הבית >> מאמרים >> צימרים יוקרתיים בדרום

הי דרומה - צימרים יוקרתיים בדרום

למרות שאת דרכם התחילו בצפון הארץ ברחבי הגליל העליון, המערבי ורמת הגולן, כיום יודעים כל מביני העניין שהצימרים היוקרתיים ביותר ממוקמים דווקא בדרום הארץ, במרחבים הצהובים השקטים והמרהיבים ביופיים שמאפשרים ניתוק אמיתי מחיי השגרה ומאור החיים המודרני המלחיץ והדורשני. אם מתחשק לכם לבלות חופשה קסומה ואינטימית באופן מיוחד, להתמזג זו עם זו ובמקביל עם הטבע, זה הזמן להתעניין באפשרות המופלאה של צימרים יוקרתיים בדרום.

מה יש בדרום שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי?

רוב הסיכויים שכבר יצא לכם לנפוש בצפון הארץ כבר אינספור פעמים. ברחבי הצפון מדי שנה מטיילים מאות אלפי נופשים שחורשים את כל השבילים ומבלים באלפי הצימרים שפזורים בחלקה הצפוני של הארץ. אין ספק שצפון הארץ מזמן לתייר הישראלי לא מעט אטרקציות והרבה מאוד ירוק בעיניים, אבל כשיוצאים לחופשה רומנטית ומפנקת, לא בטוח שהשאיפה המרכזית היא להתחכך עם משפחות נוספות או באופן כללי עם אדם אחר זולת האדם אתו יצאתם לחופשה. אז נכון, ישנם לא מעט צימרים יוקרתיים בצפון הארץ שמאפשרים לכם להתנתק מהחוץ הירוק ולהתחבא מתחת לשמיכות או בינות לסילוני הג'קוזי, אבל ברגע שפותחים את הדלת או את החלון, לרוב נתקלים בשטף המטיילים שגודשים את האזור. את הניתוק המושלם והאולטימטיבי ניתן לקבל רק כאשר מדרימים אל רמת הנגב וכשמדברים על ניתוק, חשוב להזכיר את חוות הבודדים שעונה לשם נחל הרועה. את חוות נחל הרועה הקימו בני הזוג אבי ויערה סרגוסטי לפני כעשור ומאז הם דואגים להעלות מדי שנה את רף האיכות של תרבות האירוח הישראלית.

מה בסך הכול ביקשנו, קצת שלווה ושקט נפשי?

בחוות נחל הרועה פועלים שני צימרים יוקרתיים שנקראים "תאנה" ו"גפן". אלו הם לא סתם עוד צימרים יוקרתיים בדרום, אלא לא פחות משני הצירים המפנקים ביותר בכל הארץ כולה. למרות שבאופן עקרוני מדובר על צימרים יוקרתיים עם בריכה מחוממת פרטית שניתן בהחלט להיכנס אליהם ולא לצאת מהם עד סוף החופשה, הרי שההתמזגות עם הטבע היא בלתי נמנעת. בכל סוויטה בחווה ישנו חלון ענק שפונה אל הנוף המדברי וכן מרפסת שיש לה התחלה אבל אין לה באמת סוף. על המרפסת ניתן לשבת ולסעוד ארוחה בשרית עשירה או פשוט לשבת, לדבר וליהנות ממנעמי החיים. בני הזוג סרגוסטי מגדלים עדר צאן לתפארת ומייצרים מבחר גבינות משובחות במו ידיהם. את הגבינות האיכותיות שלהם אתם תוכלו לטעום בארוחת הבוקר המצוינת שהם מגישים לאורחים שלהם. אזור שדה בוקר נחשב לאחד האזורים היחידים בארץ שמאפשר לנופשים בו לתפוס שלווה אמיתית ושקט נפשי של ממש וזאת בניגוד ללא מעט מתחמי צימרים שבהם להגיע לשקט הנכסף נחשב למשימה בלתי אפשרית.

אז אם אתם רוצים ליהנות מכל טוב הדרום ולחוות את החופשה הרומנטית ביותר שחוויתם עד כה, להתעורר בבוקר, לנשום את הטבע עמוק לריאות ולקנח את היום בבריכה פרטית מחוממת עם כוסית שמפנייה ביד, זה הזמן ליצור קשר עם אבי ויערב סרגוסטי ולהכין את עצמכם לטעינת מצברים כהלכתה.

© כל הזכויות שמורות
לייבסיטי - בניית אתרים